KONST / Litografier / Färglitografi 8371613

nr 837 1613

Axel Olson

(1899-1986), Sverige

Färglitografi, Axel Olson (1899-1986), 195/260, signerad, motivets mått: 23x29

Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 29 juli 2013
kl 19:11:34

Axel Olson

Läs mer om Axel Olson